Video Collage Maker

Video Collage Maker 1.3.1

Zrób ze swoich zdjęć kolaż lub świetny film wideo

Video Collage Maker dla Android pozwala stworzyć spektakularne filmy wideo w formacie MP4 z naszych zdjęć. Aplikacja zadziwia swoją użytecznością

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wysoka użyteczność
  • Ponad 100 szablonów
  • Funkcje udostępniania
  • Zapisywanie kolażu jako zdjęcie lub film

Wady

  • Powolny zapis wideo

Doskonały
9

Video Collage Maker dla Android pozwala stworzyć spektakularne filmy wideo w formacie MP4 z naszych zdjęć. Aplikacja zadziwia swoją użytecznością

Kolaże wysokiej jakości

 Miesiąc miodowy, impreza z przyjaciółmi, urodziny, wakacje. To tylko niektóre z okazji przy których Video Collage Maker może być przydatny.

Aplikacja pozwala tworzyć piękne kolaże ze zdjęć. Możemy zdecydować, czy ma być to jedno zmiksowane zdjęcie, które możemy ustawić jako tapetę, czy też ma być to filmik w formacie MP4.

Video Collage Maker jest bardzo prosty w obsłudze. Należy wybrać zdjęcia z galerii, internetu czy serwisów społecznościowych, następnie zdecydować się na jeden z 100 szablonów, dobrać tło, wprowadzić tekst, przejścia oraz ścieżkę dźwiękową.

Aplikacja zawiera szereg narzędzi do edycji i retuszu, dzięki którym nasz kolaż stanie się jeszcze ciekawszy. Ponadto, jest szereg funkcji do udostępniania gotowych dzieł w serwisach społecznościowych.

Łatwe tworzenie kolaży

Video Collage Maker Jest łatwy w obsłudze i przyjazny także mniej doświadczonym użytkownikom.

Po uruchomieniu nowego projektu, możemy wybrać zdjęcia z galerii, z internetu, Facebooka lub Instagram. Zobaczymy podgląd zdjęć, z których możemy wybrać te do kolażu. W razie potrzeby możemy przejść do edycji poszczególnych fotografii.

Jedynym ograniczeniem tak naprawdę jest Twoja kreatywność. Wszystkie operacje wymagają kilku sekund przetworzenia, finalnie nasz kolaż będzie widoczny w galerii na głównym ekranie aplikacji Video Collage Maker.

Zdjęcie czy film?

 Jeśli szukasz aplikacji do tworzenia filmów wideo ze zdjęć lub kolaży dla systemu Android, to Video Collage Maker będzie idealnym programem. Aplikacja posiada wiele narzędzi i jest łatwa w obsłudze, przez co jest idealna także dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Dzięki Video Collage Maker można osiągnąć niesamowite wyniki niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na stworzenie kolażu w formie zdjęcia, czy też filmu w formacie MP4. Ich jakość będzie doskonała, a na dodatek aplikacja jest bezpłatna.

Video Collage Maker

Download

Video Collage Maker 1.3.1

Opinie użytkowników o Video Collage Maker